خوش آمدید! برای فعال سازی امکانات لطفا وارد شوید ورود.ثبت نام های جدید غیر فعال شده است.

اطلاع رسانی

Icon
Error

ورود

انتخاب ها
برو به آخرین پست برو به آخرین ناخوانده
RezaM1992  
#1 ارسال شده : 1395/02/27 08:32:29 ق.ظ
RezaM1992

رتبه: Advanced Member

گروه ها: Registered
مرد
Iran (Islamic Republic Of)

تشکرها: 62 بار
177 تشکر دریافتی در 45 ارسال
سلام به تمامی دوستان عزیزم در سایت شهمات بویژه اعضای قدیمی که هنوز منو به خاطر دارند ...

امروز صبح ساعت 5 از خواب بیدار شدم و پس از بیش از یک سال تصمیم گرفتم شطرنج بازی کنم و به علت در دسترس نبودن حریف حقیقی اومدم سروقت حریف مجازی و یهو تو نوار لینک بالا به جای chess.com ناخواسته shahmat.ir رو نوشتم نمیدونم شاید دلم برای دوستای قدیمی و فضای این سایت تنگ شده بود!
به محض ورود سیلورلایت رو دانلود ونصب کردم و 20 دقیقه منتظر موندم؛ اما خب این وقت صبح مطابق انتظارم هماوردی برام تو شهمات یافت نشد. تو این بازه زمانی یه نگاه به جدول و آمار و جایگاه خودم کردم " 223 برد و 4 تساوی و 16 شکست " در کمال تعجب متوجه شدم از رتبه 2 به رتبه 121 تنزل کردم... فک کنم علتش دوری طولانی مدتم و تغییر در رویه امتیاز دهی افراد باشه...
لحظاتی بعد یاد انجمن شهمات افتادم و بعد از مدتها وارد انجمن شدم ! انجمن هم مانند آشیانه ای به جای مانده از کوچ پرستوهاست اون شادابی و نشاط سابقش رو از دست داده و به صورت مبهمی یه حس نوستالژیک درونم زنده کرد. مثل سایت اصلی به پروفایلم سری زدم و پستای قدیمیم رو خوندم و ناخواسته هوسم کرد براتون چند خط بنویسم که حالا که به خودم اومدم میبینم ناخودآگاه کمی متن به درازا کشید.
خوشا به حالتان دوستان خوبم که اینقدر زمان در اختیار دارید که با خیالی آسوده به بازی شطرنج میپردازین یا حداقل زندگیتان را آنقدر خوب اداره میکنید که همچنان میتوانید در آن تایمی را به " شطرنج " اختصاص بدهید؛
دانش اندوزی و زندگی روتین مجالی برای شطرنج نمیگذارد! حداقل برای من که اینگونه است ...

میخوام لینک یکی از مطالب قدیمیم رو زیر همین خط براتون بزارم تحت عنوان " شطرنج درقاب اندیشه بزرگان "
کافیه روش کلیک کنید:

شطرنج در قاب اندیشه بزرگان

و 40 ذقیقه از ورودم به سایت اصلی شهمات میگذرد و همچنان هماوردی یافت نشد!
ولی خوشحالم که تونستم چندخط براتون بنویسم...

حسن ختام :

نشسته ای تو به شطرنج و وای بر مهتاب
که پیش روی تو باید " سیاه " بردارد

ویرایش بوسیله کاربر 1395/02/27 08:39:26 ق.ظ  | دلیل ویرایش: مشخص نشده است

True love never dies, even if you have found a new love, the sweet memory of the past will continue

Wanna join the discussion?! Login to your شهمات forum account.ثبت نام های جدید غیر فعال شده است.

فید RSS  فید Atom
کاربرانی که در حال مشاهده انجمن هستند
جهش به انجمن  
شما نمی توانید مطلب جدید در این انجمن ایجاد کنید
شما نمی توانید برای مطالب ارسالی پاسخ ارسال کنید
شما نمی توانید مطلب ارسالی خود را حذف کنید
شما نمی توانید مطلب ارسالی خود را ویرایش کنید
شما نمی توانید در مطلب ارسالی خود نظرسنجی ایجاد کنید
شما نمی توانید در این انجمن نظر دهید

قدرت گرفته از YAF.NET | YAF.NET © 2003-2017, Yet Another Forum.NET
این صفحه در مدت زمان 0.217 ثانیه ایجاد شد.